کالای برق رشادت | نمایندگی سیماران اندیشه | الکتریکی اندیشه |کالای برق اندیشه | فروش انواع محافظ برق و سه راهی برق


مشخصات کالای برق


 

محافظ برق یکی از دستگاه های پرکاربرد و مهم در خانه و محل کار محسوب میگردد، این دستگاه با کنترل جریان برق میتواند سلامت لوازم خانگی را تضمین نماید .استفاده از کالاهای بی کیفیت و بدون ضمانت نامه معتبر باعث ضرر های هنگفت خواهد شد .لذا توصیه میگردد حتما اینگونه تجهیزات برقی را از مراکز معتبر و با گارانتی معتبر دریافت نمایید . 

فروشگاه الکتریکی رشادت سعی دارد تا با ارائه محصولات باکیفیت ایرانی هم از تولید ملی حمایت نماید و هم کیفیت کالای ارائه شده را تضمین نماید .هم اکنون انواع گوناگونی از محافظ های خانگی و صنعتی در فروشگاه الکتریکی رشادت موجود میباشد که بسته به نیازتان میتوانید دستگاه متناسبی را تهیه نمایید .لازم به ذکر است عدم استفاده صحیح از دستگاه محافظ برق برای لوازم برقی متفاوت نیز میتواند باعث بروز صدمه در لوازم خانگی گوناگون شود . به عنوان مثال محافظ برق یخچال به عنوان محافظ برق کولر گازی قابل استفاده نمیباشد .

کارشناسان کالای برق رشادت میتوانند بهترین دستگاه محافظ را با توجه به  نیاز شما ، پیشنهاد نمایند .لذا مشاوره رایگان ما را از دست ندهید .

کلیه محافظ برق های عرضه شده در فروشگاه دارای کیفیت عالی ، ضمانت نامه معتبر و گارانتی تعویض میباشد . در صورت بروز هرگونه مشکل برای محافظ برق، فروخته شده تا زمان پایان گارانتی ، بدون هیچ قید و شرطی قابل تعویض میباشد .

جهت استعلام پایین ترین قیمت فروش ، با ما تماس حاصل فرمایید .

 


برچسب ها:

02165525456 :: 02165538881